Hazine Yönetimi Webinar Serimizin İlki Gerçekleşti!

ELC Strategy olarak 2021 yılı için planladığımız Hazine Yönetimi webinar serimizin ilki 3 Şubat’ta gerçekleşti.

Hazine yönetimi webinar serimizin ilkinde hazine kavramlarını, sistemlerini ve teknolojilerini inceledik. Webinarımızda hazine yönetiminde kullanılan uluslararası kavramlar, kullanıcı deneyimleri, istatistikler ve yönelimler ile mevcut sistem örneklerini, hangi şirket ve yapılarda en uygun hazine çözümlerinin neler olabileceği sorularına yanıt verdik.

Bir sonraki webinarımız Entegrasyon ve Bağlantı Yönetimi 24 Şubat Çarşamba günü saat 16:00-17:15 arasında gerçekleşecek. Webinarımızın kapsamında bağlantı yönetimi ve entegrasyon, değişim, HtoH, SWIFT, HtoH kavramlar API, dosya transferi, neler entegre olmalı, nasıl olmalı, nelere dikkat edilmeli ve uygulama örnekleri yer alacak. Kaydınızı şimdiden yaptırın ve takviminize ekleyin!

Webinarımızı hemen izleyebilirsiniz ve yeni webinar tarihlerimize göz atarak takviminize şimdiden ekleyebilirsiniz.

Hazine Yönetimi Kavramlar Sistemler ve Dijital Hazine

Webinar Takvimimize Göz Atın!

Webinar Tarihi Webinar Konusu Detaylar
24.02.2021 Entegrasyon – Bağlantı Yönetimi Bağlantı Yönetimi ve Entegrasyon, Değişim, HtoH, SWIFT, HtoH kavramlar API, Dosya Transferi, Neler Entegre Olmalı, Nasıl Olmalı, Nelere Dikkat Edilmeli, Uygulama Örnekleri.
24.03.2021 Nakit Yönetimi Neden Nakit Yönetimi, Alt Alanlar, Pozisyon, Tahmin, Dikkat Edilmesi Gereken Konular, Analizler, Uygulama Örnekleri.
28.04.2021 Banka Muhasebesi Entegrasyonu Banka Akstresi, Sorular ve Sorunlar, Mutabakat Kavramı, Nelere Dikkat Edilmeli, Uygulama Örnekleri.
26.05.2021 İşlem Yönetimi Hazine İşlemleri, Borçlanma, Yatırım, Türevler, Faiz İşlemleri, Döviz İşlemleri, dikkat edilmesi gereken konular, Değerleme, IFRS ve Muhasebesel kavramlar. Uygulama örnekleri.
17.06.2021 Finansal Risk Yönetimi Risk, Exposure, Sistemsellik, Kur, Faiz, Emtia, Uygulama Örnekleri.
22.09.2021 Ödeme Yönetimi Ödeme Yönetiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar, Dijitalizasyonun Sağladıkları, Uygulama Örnekleri.
20.10.2021 Suistimal Yönetimi Dijitalizasyon ve avantajları, suistimal yönetimi kurallar ve örnekler
24.11.2021 Güvenlik Sistem Güvenliği, Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar, Kontrol ve Uygulama Örnekleri.
22.12.2021 Tedarikçi Finansmanı Sistematik Tedarikçi Finansman Sistemleri, Tedarikçi Finansmanı veya İskontolama, Uygulama Örnekleri.