HAZİNE ÇÖZÜMLERİ

Uçtan uca dijital hazine için
işletmenize en uygun çözümü
ve hazine mimarisini
sunuyoruz.

Uçtan uca dijital hazine için

işletmenize en uygun çözümü

ve hazine mimarisini sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Hazine Yönetimi Sistemi Seçiminde Kritik Noktalar Neler?

Hazine Yönetiminde Komplike Yapı

Hazine yönetiminin kompleks bir fonksiyon olmasından dolayı, her bir farklı fonksiyon farklı çözümlerden yararlanmayı gerektirebilir.

Farklı Fonksiyonlar Farklı Çözümler

Hazine fonksiyonları için, hazine süreçlerinizdeki olgunluk seviyeniz, sistemlerinizin entegre olması gereken diğer yapılar, IT altyapınız ve veri doğruluğu önemlidir.

Çözümler Arasında
Doğru Tercih

Komplike bir hazine yönetim yapısına uygun danışmanlar ve tamamen ayrı kategoride değerlendirilen yazılımlar hakkında geniş bilgi ve hakimiyet gerekir.

Hazine Yönetiminde Tek Platform

Birden fazla kaynaktan gelen verileri tek platformda entegre ederek nakit, ödeme, risk, işlem, sermaye yönetimi süreçlerini ve ilişkilerin yönetimini kolaylaştırın.

Hazine Yönetiminde Optimizasyon

Hazine Yönetimi Sistemlerinde yeni, kolay entegre olan ve düşük maliyetli bulut yazılımlara geçmenin zamanı çoktan geldi! Hazine Yönetimi çözümleriyle, nakit akışlarınızı, işlemlerinizi, risk pozisyonlarınızı ve piyasa verilerini entegre edebilir, operasyonlarınızı yönetebilir, 360 derece görünüm ve gerçek zamanlı analiz, denetim ve uyumluluk raporlaması ile hazine yönetiminizi optimize edebilirsiniz.

Önce Hazinede Olgunluk Seviyesi!

Siz hangi seviyedesiniz?

  • Temel (Foundational): En temel seviyede hazine görevleri (tahsilat takibi, temel borçlanma vb.) yapılır ve kısıtlı sayıda hazine personeli vardır.
  • Gelişen (Developing): Az sayıda özelleşmiş personel, temel hazine faaliyetlerinde merkezileşme ve özel kontrollerin oluşması.
  • Oturmuş (Established): Açık/Prosedürel hazine yapısı ve yönetim modeli/yeterli personel/deneyimli nitelikli hazine ekibi.
  • Gelişmiş (Enhancing): Hazine Fonksiyonları tam. Diğer kurumsal fonksiyonlara ve bağlı ortaklıklara iç danışman.
  • Stratejik/İleri (Strategic/Optimized): Tüm aktivitelerin Stratejik/İleri seviyede merkezileştiği ve karmaşık yatırım kararlarında CFO ve Yönetim Kurulu için Stratejik/Proaktif iş ortağı.

ELC Strategy Size Neler Sağlar?

Farklı hazine yönetimi sistemlerinde derin bilgiye sahip ekibimiz, sistemlerinizi ve olgunluk seviyenizi analiz eder ve size en doğru çözümü önerir.Analizlerimiz sonucunda önereceğimiz çözümlerle hazine yönetim mimarinizi tasarlar ve en verimli işleyişi çalıştığınız, entegre olmanız gereken diğer sistemlere göre belirleriz.Seçilen çözümün implementasyon sürecini gerçekleştirir ve sizi optimize edilmiş bir hazine yönetim sistemine kavuştururuz.

Müşteri Deneyimleri

Aynı dili konuştuğumuz deneyimli ELC ekibi ile görüşmelerimiz sonucunda, konularında uzman bir ekip olduklarını ve SAP bilgilerinin de iyi derecede olduğunu gözlemledik. Sonuç olarak da yanılmadığımızı kararlaştırdığımız şartlarda ve zamanda işi teslim alarak teyit ettik.

Ayla Hacıahmetoğlu, Finans Direktörü, Hayat Grup

ELC’yi, TRM modülü içeriğindeki ürünlere hakim olmalarından ve anlattığımız ürün ve sorunları çabuk kavrayıp aynı noktada kolayca buluşabildiğimizden tercih ettik. ELC’nin, yurt içindeki ve yurt dışındaki benzer uygulamalarla ilgili sağladığı geniş çözüm önerileri ile daha sağlıklı bir sisteme sahip olduğumuzu düşünüyoruz.

İmran Emre Karagözlü , Finans Müdürü, Turkish Opet

Detaylı bilgi ve analiz için bize ulaşın.

Hazine süreçleriniz için ücretsiz bir analiz ve rapor talep edin.
Süreçlerinize en uygun hazine mimarisi önerisiyle birlikte hemen size iletelim.

Analiz Raporuna Başlayın!