ELC STRATEGY

Global bilgi birikimimizle hazine

süreçlerinizin dijitalleşmesinde size

en iyi yol arkadaşlığını biz yapıyoruz.

Global bilgi birikimimizle hazine süreçlerinizin dijitalleşmesinde size en iyi yol arkadaşlığını biz yapıyoruz.

Bize Ulaşın

Biz Kimiz?

ELC Strateji, 2010 yılında Kurumsal Hazine Yönetim sistemleri ve teknolojileri alanında, bu alana özel hizmetlerde var olan eksikliği görerek çözüm, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.

Geçen zaman içerisinde süreç ve teknoloji odaklı bir yaklaşımı benimseyerek  kurumların ihtiyaçları ve değişen teknoloji çerçevesinde iş ortağı olduğu ürünleri artırmış ve farklılaştırmıştır.

“Elindeki tek aracı çekiç olan için gördüğü her şey çividir” özlü sözü çerçevesinde kurumların Hazine Yönetimi alanında farklılaşan çözüm ve teknolojik ihtiyaçlarına, kurumun yapısına uygun olacak çözüm veya çözüm setlerini önermek ve uygulamak en önemli hedefimizdir.

Amacımız; şirketlerin yaşama ve var olma hedeflerine ulaşmasında, karar süreçlerine katma değeri yüksek çıktılar sağlamak için, finansal yönetim sistemleri kurulması, geliştirilmesi, yaşatılmasında güvenilir yol arkadaşı olmaktır.

Yurt içi ve yurt dışı proje deneyimlerimiz çerçevesinde Kurumsal Hazine Yönetiminin dünyanın her yerinde standardize olmuş ve büyük oranda dijitalleşmiş alanlardan biri olduğunun farkındayız. Bu çerçevede “Dünya ne yapıyor bakmak lazım” diyoruz.

Dijital dönüşüm ve dijitalleşme çerçevesinde, Hazine Yönetimi alanında bu dönüşümü gerçek anlamda gerçekleştirmek için dünyadaki gelişmeleri inceliyor ve kurumların ihtiyaçları çerçevesinde değişen ve gelişen çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

Detaylı bilgi ve analiz için bize ulaşın.

Hazine süreçleriniz için ücretsiz bir analiz ve rapor talep edin.
Süreçlerinize en uygun hazine mimarisi önerisiyle birlikte hemen size iletelim.

Analiz Raporuna Başlayın!